yükleniyor

Buz Reklam Hizmetleri

Buz Bilişim reklam ve sosyal medya konularında Milliyet, Onedio, Ekşisözlük, Listelist, Uludağ Sözlük ve İnstela gibi haber ve içerik alanlarında sektörün en büyük markalarıyla reklam anlaşmaları yaparak müşterilerine en yüksek seviyede reklam hizmeti sunmaktadır. Buz Reklam Hizmetleri isteğe bağlı olarak Türkiye'nin en büyük Youtube kanalları ve Instagram fenomenleri tarafından da viral içerik reklamları oluşturmakta ve yüksek kullanıcı deneyimi ve geridönüşü ile müşterilerine profesyonel düzeyde sosyal medya desteği sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Google Adwords hesap yönetimi ile de işletmenizin reklam ağını bütünüyle oluşturmakta ve hedef kitleniz için yüksek geri dönüş potansiyeli oluşturmaktadır. 

Buz Bilişim olarak bir çok şirket ve işletme ile reklam anlaşmamız var ve tüm süreç başarılı bir şekilde devam etmektedir. Ama bu yetmez! Daha çok olumlu referans ve daha fazla işletmeyle tanışmak adına Haber ve Sosyal Medya paketlerimizde büyük indirim yaparak kaliteli reklam hizmetimizi daha fazla işletmeyle devam ettirmek istiyoruz.


İndirimli fiyatlarımız üzerinden sizlerle de tanış olmaktan memnuniyet duyacağız. Haber ve Sosyal Medya reklam hizmetlerimizdeki bahar indirimi için son gün 31 Mayıs 2019!


Hemen İletişime Geçmek İçin Tıklayın

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!