yükleniyor

Buz Restoran Adisyon Programı

Buz Restoran Adisyon Programı sayesinde siparişlerinizi sistemsel olarak bir kaç saniye'de işleyip servis aşamasına geçebilirsiniz. Aynı zamanda günlük ciro miktarı, stok takibi, fiş ve adisyon basımı, iskonto ayarları ve dönemsel maliyet analizleri sayesinde profesyonel bir franchising gibi işletmenizi yönetebilirsiniz.

Yeni bir işletme açtınız ve personel takibi, stok takibi ve sipariş alımı için yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız Buz Restoran Adisyon Yazılımı tam size göre...

Restoran Adisyon Programı'nın özelliklerini sıralamak gerekirse;

  1. Stok takibi,
  2. Basit arayüz, (Zaman kaybı yok!)
  3. Fiş ve adisyon basımı,
  4. Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık maliyet ve kar hesaplamaları,
  5. İskonto ayarları,
  6. Prime time dışında kalan zamanlarda müşteri toplamak için happyhour eklentisi, (Örneğin işletmeniz akşam üstü 4-8 saatleri arasında fazla dolu olmuyorsa ve bu saatlerde fazla müşteri çekmek istiyorsanız mutlu saat eklentisi sayesinde belirlediğiniz ürün gruplarında istediğiniz oranda indirimler yapabilir ve işletmenizi mutlu müşterilerle doldurabilirsiniz.)
  7. Personel üyelikleri, (Bu sayede gün sonunda hangi personelin ne kadar satış yaptığını görebilir ve kişisel analiz yapabilirsiniz.)
  8. Son olarak bir restoran/cafe/kahve mekanı için gereken tüm özellikleri Buz Restoran Adisyon yazılımına sığdırdık.

İşletme isteğine bağlı olarak aklınıza gelen her türlü eklenti programa eklenebilir. Yazılımın üst köşesinde şirketinizin logosu bulunacak şekilde lisanslı olarak Buz Restoran Adisyon Programı tarafınıza teslim edilir.

    

AKLINIZA GELEN HER TÜRLÜ SORUYU SORMANIZ İÇİN İLETİŞİM

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!