yükleniyor

Çayırova Web Tasarım Buz Bilişim

Çayırova Web Tasarım alanında faaliyet gösteren Buz Bilişim bölgedeki şirket ve kobilere yüzlerce iş teslim etmiş ve bir sene içinde binlerce referans sağlamış Web Tasarım, Yazılım, Reklam ve Sunucu şirketidir. Tamamen isteğe bağlı olarak özel üretim tema ve yazılımlar üreterek müşterilerinin hayal gücünü internet ortamına taşımakta ve iş sürecinde kalite kıstasını en üstlere çekmektedir. 


Çayırova semtinin en çok sipariş alan ve müşteri memnuniyeti en yüksek şirketi olarak kullanıcılarımızın, velinimetimiz olduğunun bilincinde ve aldığımız en düşük bütçeli siparişten en yükseğine tüm işlerimizi profesyonelce ve tamamen müşteri taleplerine uygun şekilde hayata geçirmekteyiz. Sizlerin sanal dünya'da müşterileriniz nezdinde kurumsal ve profesyonel bir imaja sahip olmanızı ve bu doğrultuda satışlarınızı artırmanızı sağlamaktayız. Tüm çalışmalarımız bu sonuç içindir. 


Sizler de Çayırova'da faaliyet gösteren esnaf, kobi yahut şirket iseniz Buz Bilişim ile tanışmanız için ilk sipariş tutarınız ne olursa olsun %20 indirim sağlamaktayız. Sizinle tanışmak için heyecanlıyız. Buyrun iş ortağımız olun ve siz satışlarınızı artırın biz ise sizler gibi önemli referanslara sahip olalım.


Buz Bilişim - Çayırova Ofisi

Burçin Terzi


HEMEN İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN

TIKLAYIN

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!