E-posta Sistemleri

En İyi E-posta Stratejisi!

Toplu E-mail sistemimiz sayesinde yüzlerce müşteriye aynı anda e-posta göndererek onları hizmetlerinizden veya kampanyalarınızdan haberdar edin.
Case
Toplu e-posta göndermenin aslında her büyük şirketin gerçekleştirdiği bir pazarlama stratejisi olduğunu biliyor muydunuz?
  • E-posta bülteninize abone olmuş kişilere toplu gönderim sağlayıp vakitten tasarruf edin.
  • Analiz sistemleri sayesinde hangi reklam stratejisinin işe yaradığını anlayıp reklamlarınızı o yönde devam ettirin ve bütçenizi işe yaramayan stratejilere harcamayı durdurun.

Bize Projenizi Anlatın

Bize projenizi anlatın size yol haritanızı çizelim. Bu projede ihtiyacınız olabilecek hizmetleri öngörerek sizin için uygun planı seçelim.

Toplu E-Posta Gönderim Hizmeti

Toplu E-posta servislerinin işletmenize olan faydalarını merak ediyorsanız okumaya devam edin.
video
Pazarlama Stratejisi

Müşterilerinize göndereceğiniz kampanya, reklam veya indirim iletileri ile ürün veya hizmetlerinizi satın almaları için onları teşvik edebilirsiniz.

Daha Fazla
video
E-posta Tasarımı

Size özel oluşturacağımız e-posta tasarımı sayesinde markanızı profesyonel şekilde tanıtın ve daha fazla dönüşüm elde edin.

Daha Fazla
video
Analizler

Ulaşan ve ulaşmayan mailler raporlanır ve bu sayede aktif olarak kullanılmayan e-posta adreslerini listeden çıkarabilirsiniz. KVKK Uyumlu mail servisimiz sayesinde bilgi almak istemeyen kullanıcılar kolaylıkla mailing listenizden ayrılabilir.

Daha Fazla
video
Pazarlama Kampanyaları

Hazırladığınız kampanya e-postaları ile mailing listenize anlık olarak kampanya duyurusu yapabilirsiniz. Mailleriniz spama düşmez. Reklam iletileriniz dakikalar içinde binlerce kişiye/işletmeye ulaşır.

Daha Fazla
subscibe